Описание
Reparatia podului spre terenuri agricole ale s.Lebedenco si s.Ursoaia, r-nul Cahul
Информация о заказчике
Название
Primaria Lebedenco
Фискальный код / IDNO
1007601007620
Адрес
MD-3922,
MOLDOVA,
s.Lebedenco,
Cahul,
Lebedenco
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.02.2023 16:55:51
Последнее изменение
17.02.2023 17:29:28
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,559,938.00
MDL
Период подачи заявок:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -