Описание
Achiziționarea sistemului informațional pentru automatizarea lucrului cu consumatorii debitori
Информация о заказчике
Название
MOLDOVAGAZ S.A.
Фискальный код / IDNO
1003600005148
Адрес
MD-2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
CHIŞINĂU RÎŞCANI, mun. Chişinău, Alexandr Puşkin, 64
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.02.2023 16:53:26
Последнее изменение
17.02.2023 17:03:58
MTender ID
Код CPV
48600000-4
-
Pachete software pentru baze de date şi operare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,052,333.00
MDL
Период подачи заявок:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -