Descriere
Servicii de support pentru paravanul de protectie Checkpoint Security Services Enterprise Based Protection 6400Next-GenThreat Prevention
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Curtea de Conturi a RM
Codul fiscal/IDNO
1007601001330
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd. Stefan cel Mare 69
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 12:45:19
Ultima modificare
17.02.2023 12:49:21
MTender ID
Cod CPV
72900000-9
-
Servicii de siguranţă informatică şi de conversie computerizată a cataloagelor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
275,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -