Описание
Reparația capitală a învelitorii acoperișului Clubului Sportiv al Armatei Naționale, mun. Chișinău
Информация о заказчике
Название
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Фискальный код / IDNO
1006601001229
Адрес
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.02.2023 12:39:34
Последнее изменение
20.02.2023 11:17:39
MTender ID
Код CPV
45260000-7
-
Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,670,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -