Описание
Achizitionarea tractor cu cabina si echipament tehnic in cadrul proiectului ,,Ingrijire a spatiilor verzi si deszapezire a drumurilor''
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA COMUNEI RASPOPENI
Фискальный код / IDNO
1007601004548
Адрес
7228,
MOLDOVA,
s.Răspopeni,
Şoldăneşti,
-
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.02.2023 11:58:02
Последнее изменение
17.02.2023 11:58:02
MTender ID
Код CPV
16700000-2
-
Tractoare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
1,112,498.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -