Описание
Servicii de proiectare pentru construcția trotuarului adiacent drumului de acces spre s. Ivanovca Nouă pe tronsonul 0,0 km – 1,6 km
Информация о заказчике
Название
Consiliul Raional Cimislia
Фискальный код / IDNO
1007601008915
Адрес
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bul Stefan cel Mare, 12
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.02.2023 11:14:56
Последнее изменение
17.02.2023 16:57:41
MTender ID
Код CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
66,666.66
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -