Описание
Subscriere anuală pentru soluții de analiza datelor, de design, de dezvoltare aplicații, instrument de conferințe și remote desktop
Информация о заказчике
Название
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Фискальный код / IDNO
79592
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.02.2023 22:35:15
Последнее изменение
21.02.2023 17:06:59
MTender ID
Код CPV
48300000-1
-
Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistică, planificare şi productivitate
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
201,666.66
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -