Описание
Achiziționarea lucrărilor de amenajare a gardului si acoperișului Teatru de Vara (Lucrări de reparație a Teatrului de Vară din str.Timiș, mun.Chișinău)
Информация о заказчике
Название
Pretura sectorului Centru
Фискальный код / IDNO
1007601009406
Адрес
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bulgara,43
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.02.2023 21:09:35
Последнее изменение
27.02.2023 12:28:32
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
4,350,075.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -