Описание
Reparatia unei portiuni de drum pe pe str. Stefan cel Mare din s.Vasilcau r-nul Soroca
Информация о заказчике
Название
Primaria Vasilcau
Фискальный код / IDNO
1007601001477
Адрес
MD 3046,
MOLDOVA,
s.Vasilcău,
Soroca,
s. Vasilcau
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.02.2023 16:04:48
Последнее изменение
18.02.2023 12:50:42
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
543,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -