Описание
Produse farmaceutice (articole parafarmaceutice, dezinfectanți) pentru anul 2023, conform necesităților IMSP SCMBCC
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Boli Contagioase de Copii
Фискальный код / IDNO
1003600152570
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Lomonosov 49
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.02.2023 16:02:18
Последнее изменение
17.02.2023 12:28:05
MTender ID
Код CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
56,164.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -