Описание
Achiziționarea produselor alimentare necesare pentru alimentația copiilor din instituţia de educaţie timpurie nr.1 Albinuța, nr.3,,Romanița ,, și Centrul comunitar Viitorul s.Sărata Galbenă pentru perioada Martie – Iunie 2023
Информация о заказчике
Название
Primaria Sarata Galbena
Фискальный код / IDNO
1007601005969
Адрес
3446,
MOLDOVA,
s.Sărata-Galbenă,
Hînceşti,
s. Sarata Galbena
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.02.2023 15:45:25
Последнее изменение
16.02.2023 16:10:49
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
680,788.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -