Описание
Piese de schimb și materiale consumabile pentru motocositoare și motoferestrăie de tip Sthil
Информация о заказчике
Название
Asociatia de gospodarire a spatiilor verzi
Фискальный код / IDNO
1002600047677
Адрес
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin 62
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.02.2023 15:35:59
Последнее изменение
24.02.2023 9:00:00
MTender ID
Код CPV
16800000-3
-
Piese pentru utilaje agricole şi forestiere
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
300,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -