Описание
Servicii de colectare, transportare, evacuare și de tratare prin autoclavare (sterilizare) a deșeurilor medicale spitalicești pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Фискальный код / IDNO
1003600150783
Адрес
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.02.2023 15:28:05
Последнее изменение
16.02.2023 15:32:57
MTender ID
Код CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
155,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -