Описание
Diverse piese de schimb pentru tractoare și mecanisme
Информация о заказчике
Название
Apă-Canal Chişinău
Фискальный код / IDNO
1002600015876
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Andrei Bulmag
Контактный телефон
022256797, 067748246, 060711110
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
16.02.2023 15:26:10
Последнее изменение
16.02.2023 15:33:30
MTender ID
Код CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
108,507.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -