Описание
Achiziționarea calculatoarelor și echipamentelor electronice pentru oficiu
Информация о заказчике
Название
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Фискальный код / IDNO
1007601010493
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.02.2023 15:23:34
Последнее изменение
16.02.2023 15:56:04
MTender ID
Код CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
117,500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -