Описание
Servicii de consultanță în cadrul proiectului ”Îmbunătățirea serviciilor de aprovizionare cu apă și canalizare în orașul și raionul Cahul”
Информация о заказчике
Название
Primăria municipiului Cahul
Фискальный код / IDNO
1007601008340
Адрес
3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.02.2023 14:54:40
Последнее изменение
16.02.2023 15:05:02
MTender ID
Код CPV
71800000-6
-
Servicii de consultanţă pentru alimentarea cu apă şi servicii de consultanţă în materie de deşeuri
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
800,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -