Описание
Achiziționarea echipamentelor de gospodărie, scule, inventar și utilaje pentru curățenie
Информация о заказчике
Название
TERMOELECTRICA
Фискальный код / IDNO
1003600026295
Адрес
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.02.2023 14:16:17
Последнее изменение
16.02.2023 14:22:56
MTender ID
Код CPV
44500000-5
-
Scule, lacăte, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanţuri şi resorturi
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
292,384.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -