Описание
Constructia Pistei de alergări la Liceul Internat cu Profil Sportiv Lipiveni, s. Lipoveni, r-ul Cimislia
Информация о заказчике
Название
IP Liceul Internat cu Profil Sportiv Lipoveni
Фискальный код / IDNO
1012620011066
Адрес
MD-4124,
MOLDOVA,
s.Lipoveni,
Cimişlia,
s.Lipoveni
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.02.2023 12:19:05
Последнее изменение
27.02.2023 12:43:03
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
1,926,159.71
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -