Описание
Servicii de delimitare a bunurilor imobile proprietate publică a municipiului Chișinău
Информация о заказчике
Название
Direcția generală economie, comerț și turism a CMC
Фискальный код / IDNO
1020601000059
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Columna, 106
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.02.2023 16:02:38
Последнее изменение
15.02.2023 16:09:23
MTender ID
Код CPV
71350000-6
-
Servicii ştiinţifice şi tehnice în inginerie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
416,666.67
MDL
Период подачи заявок:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -