Описание
Servicii de mentenanță a echipamentului special de detectare și control pe domeniul CBRN
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General al Poliției de Frontieră al MAI
Фискальный код / IDNO
1006601000196
Адрес
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Petricani 19
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.02.2023 16:02:02
Последнее изменение
03.03.2023 17:00:00
MTender ID
Код CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
450,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -