Описание
Achiziţionarea serviciilor de publicare a avizelor publice (citații) într-un ziar local sau republican pentru anul 2023.
Информация о заказчике
Название
TERMOELECTRICA
Фискальный код / IDNO
1003600026295
Адрес
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.02.2023 15:48:05
Последнее изменение
24.02.2023 11:00:30
MTender ID
Код CPV
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
110,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -