Описание
Reparația acoperișului (schimbarea foilor de ardezie)și termoizolarea pereților la blocul de studii a Gimnaziului din sat. Cîrnățenii Noi, r-nul Căușeni (numai acoperiș)
Информация о заказчике
Название
INSTITUTIA DE INVATAMANT GIMNAZIUL CIRNATENII NOI
Фискальный код / IDNO
1012608001759
Адрес
7717,
MOLDOVA,
s.Cîrnăţenii Noi,
Căuşeni,
str. Stefan cel Mare 100
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.02.2023 13:25:05
Последнее изменение
15.02.2023 13:25:05
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
666,640.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -