Описание
Servicii de elaborare a Regulamentului cu privire la publicitatea exterioară în mun.Chișinău
Информация о заказчике
Название
Direcția Generală Arhitectură, Urbanism și Relații Funciare
Фискальный код / IDNO
1007601010323
Адрес
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 83
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.02.2023 12:19:44
Последнее изменение
15.03.2023 11:53:03
MTender ID
Код CPV
79400000-8
-
Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
100,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -