Описание
Produsele alimentare necesare bolnavilor de TBC caz nou şi readmis, pentru asigurarea tratamentului în condiţii de ambulator la prezentarea tichetului cu sigiliu al IMSP care valorează suma de 53 lei/zi pentru februarie-martie anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Bălți
Фискальный код / IDNO
1003602150732
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Decebal, 101
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.02.2023 11:42:44
Последнее изменение
20.02.2023 15:00:18
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
125,080.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -