Описание
Achiziționarea biletelor de călătorie pentru transportarea călătorilor pe rutele locale din municipiul Orhei
Информация о заказчике
Название
Î.M. „Orhei Transport”
Фискальный код / IDNO
1013606001556
Адрес
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. Unirii, nr. 61
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.02.2023 11:08:41
Последнее изменение
24.02.2023 11:00:01
MTender ID
Код CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
132,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -