Описание
Hîrtie de birou pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Фискальный код / IDNO
1008601000639
Адрес
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Ivano Franco 44
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Контактный телефон
/231/71003
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
15.02.2023 11:04:05
Последнее изменение
15.02.2023 11:15:15
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
8,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -