Описание
Licențe pentru produse Microsoft
Информация о заказчике
Название
Agenția Medicamentului și Dispozitivelor Medicale
Фискальный код / IDNO
1006601004002
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Korolenko 2/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.02.2023 11:03:43
Последнее изменение
15.02.2023 13:09:30
MTender ID
Код CPV
48200000-0
-
Pachete software pentru reţele, internet şi intranet
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
290,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -