Описание
Produse de curățat și îngrijire personală, articole de menaj pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul raional Orhei
Фискальный код / IDNO
1003606150028
Адрес
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. C.Negruzzi 85
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
IMSP Spitalul raional Orhei
Контактный телефон
078830509
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
15.02.2023 9:28:16
Последнее изменение
15.02.2023 11:14:52
MTender ID
Код CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
153,700.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -