Описание
Servicii/lucrări de mentenanță a sistemului video în zonele de agrement reabilitate
Информация о заказчике
Название
Pretura sectorului Centru
Фискальный код / IDNO
1007601009406
Адрес
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bulgara,43
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 23:15:41
Последнее изменение
12.04.2023 16:40:34
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
225,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -