Описание
Achiziționarea Serviciilor de reparații curente și deservirea compresoarelor Instalației de distribuție deschisă IDD - 110 kV.
Информация о заказчике
Название
TERMOELECTRICA
Фискальный код / IDNO
1003600026295
Адрес
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 17:49:45
Последнее изменение
22.02.2023 12:00:00
MTender ID
Код CPV
50530000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a maşinilor
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
250,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -