Описание
Servicii de colectare, transportare și tratare a deșeurilor medicale
Информация о заказчике
Название
Penitenciarul Nr.4 Cricova
Фискальный код / IDNO
1006601003533
Адрес
MD-2084,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str. Lucefărul 9
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Ofițer principal al Secției Achiziții Publice SLA
Контактный телефон
022-453-630
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 17:18:25
Последнее изменение
15.02.2023 15:58:07
MTender ID
Код CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
6,600.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -