Описание
Servicii de întreţinere a imprimantelor
Информация о заказчике
Название
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Фискальный код / IDNO
1006601001229
Адрес
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 17:08:43
Последнее изменение
14.02.2023 18:48:52
MTender ID
Код CPV
50310000-1
-
Repararea şi întreţinerea maşinilor de birou
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
83,333.33
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -