Описание
Achiziția lucrărilor de restaurarea blocurilor B, B1 și V1 a edificiului Muzeului Național de Artă al Moldovei, de pe str. 31 august 1989, nr.115
Информация о заказчике
Название
MUZEUL NATIONAL DE ARTA AL MOLDOVEI I.P.
Фискальный код / IDNO
1003600069289
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
31 August 1989 nr.115
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 17:04:32
Последнее изменение
31.03.2023 11:00:00
MTender ID
Код CPV
45210000-2
-
Lucrări de construcţii de clădiri
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
117,743,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 aprilie 2023 -
01 aprilie 2023 -