Описание
Construcția trotuarelor pe str. Valea Apelor, str. Schinoasa Deal, str. Costiujeni, str. Turghenev din or.Codru
Информация о заказчике
Название
Primăria or.Codru
Фискальный код / IDNO
1007601010482
Адрес
2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
str.Costiujeni, 8
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 16:57:14
Последнее изменение
20.02.2023 9:46:13
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
9,262,991.67
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -