Описание
Accesorii pentru tractoare (clește pentru bîrne și încărcător frontal)
Информация о заказчике
Название
,,ÎS Nisporeni-Silva''
Фискальный код / IDNO
1003609001899
Адрес
MD 6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str.Toma Ciorbă 12
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 16:49:01
Последнее изменение
14.02.2023 17:24:07
MTender ID
Код CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
145,833.33
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -