Описание
Anvelope și acumulatoare auto
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General pentru Situaţii de Urgenţă
Фискальный код / IDNO
1006601000543
Адрес
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gh. Asachi, 69
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 16:37:15
Последнее изменение
07.03.2023 17:35:24
MTender ID
Код CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
58,333.32
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -