Описание
Detergenți, produse de curățat pentru anul 2023, conform necesităților IMSP SCMBCC
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Boli Contagioase de Copii
Фискальный код / IDNO
1003600152570
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Lomonosov 49
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 16:21:43
Последнее изменение
14.02.2023 17:09:33
MTender ID
Код CPV
39830000-9
-
Produse de curăţat
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
119,871.50
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -