Описание
Servicii de evacuare, transportare a deşeurilor menajere solide
Информация о заказчике
Название
Direcția de poliției a mun. Chișinău
Фискальный код / IDNO
1006601000808
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Tighina 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 16:20:47
Последнее изменение
14.02.2023 16:27:27
MTender ID
Код CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
368,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -