Описание
servicii de reîncărcare și regenerare a cartușelor pentru imprimante
Информация о заказчике
Название
DIRECŢIA REGIONALĂ ,,CENTRU"
Фискальный код / IDNO
1006601000521
Адрес
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Doina 102
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 15:39:21
Последнее изменение
24.02.2023 15:00:01
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
26,666.67
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -