Описание
Rachete antigrindina cu două trepte, cu tipul de lansare reactiv mortier
Информация о заказчике
Название
Serviciul Special pentru Influențe Active asupra Proceselor Hidrometeorologice
Фискальный код / IDNO
1003600094438
Адрес
2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Grenoble 193
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 14:44:45
Последнее изменение
15.02.2023 8:23:48
MTender ID
Код CPV
24600000-0
-
Explozibili
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
19,161,400.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -