Описание
Servicii de intretinere de rutina si reparatie curenta a drumurilor cu litera L ale CR Ialoveni
Информация о заказчике
Название
Consiliu Raional Ialoveni
Фискальный код / IDNO
1013601000624
Адрес
MD-6801,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Alexandru cel Bun, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 14:41:42
Последнее изменение
14.02.2023 14:47:07
MTender ID
Код CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
3,445,016.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -