Описание
Servicii de inspecție (testare) tehnică a automobilelor
Информация о заказчике
Название
Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova
Фискальный код / IDNO
1006601003762
Адрес
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 14:15:24
Последнее изменение
14.02.2023 14:24:03
MTender ID
Код CPV
71600000-4
-
Servicii de testare, analiză şi consultanţă tehnică
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
4,500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -