Описание
Servicii de supraveghere tehnică a lucrărilor în domeniul construcției
Информация о заказчике
Название
IMSP Institutul Oncologic
Фискальный код / IDNO
1003600151023
Адрес
MD,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Testemitanu 30
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 13:25:09
Последнее изменение
14.02.2023 16:05:44
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
80,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -