Описание
Servicii de colectare, transport și gestionare a deșeurilor de echipamente electrice și electronice pe parcursul anului 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP AMT Centru
Фискальный код / IDNO
1003600153267
Адрес
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 12:23:31
Последнее изменение
14.02.2023 12:23:31
MTender ID
Код CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
15,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -