Описание
Reparația Străzii Mitropolitul Varlaam, or. Drochia. L=0,90 km, Actualizat 2023.
Информация о заказчике
Название
Primaria orasului Drochia
Фискальный код / IDNO
1007601001651
Адрес
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
str Independentei 15 A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 11:46:19
Последнее изменение
16.02.2023 12:29:19
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
10,368,587.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -