Описание
Servicii de deservire tehnică și reparații curente a automobilelor
Информация о заказчике
Название
Moldelectrica
Фискальный код / IDNO
1002600004580
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. V. Alecsandri, 78
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 11:24:48
Последнее изменение
22.02.2023 10:00:01
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
6,500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -