Описание
Achizitionare de vehicul si echipamente de dezepezire,intretinere a spatiilor verzi pentru s.Hiliuti r.Riscani
Информация о заказчике
Название
Primaria Hiliuti
Фискальный код / IDNO
1007601003068
Адрес
MD-5622,
MOLDOVA,
s.Hiliuţi (r-l Rîşcani),
Rîşcani,
s.Hiliuti
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.02.2023 11:08:51
Последнее изменение
14.02.2023 11:08:51
MTender ID
Код CPV
16700000-2
-
Tractoare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
814,166.66
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -