Описание
Reparația străzii intravilan în comuna Parcova satul Parcova, raionul Edineț
Информация о заказчике
Название
Primaria Parcova
Фискальный код / IDNO
1007601007310
Адрес
MD4636,
MOLDOVA,
s.Parcova,
Edineț,
s.Parcova
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.02.2023 19:15:24
Последнее изменение
23.02.2023 15:14:28
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,498,600.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -