Описание
Reactualizare a Planului Amenajării Teritoriului a or. Vatra cumulat cu Planul Urbanistic General a or. Vatra mun. Chișinău
Информация о заказчике
Название
Primăria orașului Vatra
Фискальный код / IDNO
1007601009554
Адрес
MD-2055,
MOLDOVA,
or.Vatra,
mun.Chişinău,
strada Ștefan Vodă, nr. 5
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.02.2023 18:18:47
Последнее изменение
15.02.2023 9:33:13
MTender ID
Код CPV
71400000-2
-
Servicii de urbanism şi de arhitectură peisagistică
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
772,517.00
MDL
Период подачи заявок:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -