Описание
Rechizite și accesorii de birou
Информация о заказчике
Название
Direcția regională Sud
Фискальный код / IDNO
1010601000416
Адрес
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Garoafelor, 40
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.02.2023 16:28:44
Последнее изменение
13.02.2023 17:04:31
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
83,335.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -